Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotel Panský dům Žamberk

 
naleznete na Masarykově náměstí ve městě Žamberk. Jedná se o malebné městečko nazývané branou Orlických hor. Hotel se svou dlouholetou historií je hlavní součástí komplexu obchodní pasáže Panský dům.
 

Ubytování

 
Naše ubytovací kapacity jsou v současné době 15 pokojů o 22 lůžkách a 9 přistýlkách. Každý pokoj je vybaven koupelnou, sociálním zařízením. Část pokojů je situována do samotného náměstí a nabízí tak z terasy krásný výhled na město a Orlické hory.

Ubytování u nás Vám nabízí příjemné prostředí a bohaté snídaně ve snídaňové místnosti. Váš den tak může začít v poklidu s plným žaludkem.

Hotelový komplex Vám nabízí možnost stravování v Pizzeria restaurantu, kde si můžete vybrat z široké nabídky hotové i minutkové kuchyně. Stálou nabídkou je také široký sortiment kuchyně italské.
 
 

Žamberk

 
Je ideálním místem klidu se širokým vyžitím volného času:

  • historické památky, stálý program
  • muzea a kina
  • rozsáhlý zámecký park v anglickém stylu
  • koupaliště s několika tobogány
  • tenisové kurty, tenisová hala a další sportoviště
  • 3D Fitnes centrum
  • nedaleká Pastvinská přehrada a lyžařská střediska v blízkém okolí

Okolí Žamberka a celé podhůří Orlických hor je ideálním místem pro turistiku a cyklistiku a nabízí Vám skvěle značené trasy na kolo i pro pěší. Jedním z největších lákadel oblasti je Zemská brána a Pastvinská přehrada. Místa, která nabízí klid a přírodní krásy řeky Divoké Orlice a jejich hor. To vše je umocněné historií pohraničního opevnění, kde za zmínku stojí především vojenské pevnosti Hanička a Bouda.

V zimním období je tato oblast skvělou příležitostí pro sjezdové a běžecké lyžování – Říčky v Orlických horách.
Žamberk Vám nabízí také široké kulturní vyžití a s tím spojené zážitky například z hudebního festivalu Jam Rock, který je považován za 5. největší hudební festival u nás. Dále pak festival Orlická brána, Ejhle loutka, Svátky dřeva atd.

Využijte tak možnost návštěvy Žamberka a pobyt v rodinné přívětivé atmosféře Panského domu.
 

Akční pobytové balíčky

 
Připravujeme akční pobytové balíčky se psím spřežením, vyjížďky na koních, odpoledne na motokrosové motorce, možnost půjčení čtyřkolky pro výlety po okolí atd.